Comfort Perfume Deluxe Heavenly Nectar Fabric Conditioner 58 Wash 870ml

Kód: 1156
169 Kč –6 %
400345011 0 640x640
169 Kč –6 % 159 Kč / balení 18 Kč / 100 ml
na cestě
Položka byla vyprodána…

400345011_0_640x640

Comfort Perfume Deluxe Heavenly Nectar Fabric Conditioner 58 Wash 870ml

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Comfort Perfume Deluxe Heavenly Nectar Fabric Conditioner 58 Wash 870m

Komfortní parfém Deluxe Nebeský nektar 870ml 58 Praní je odvážná směs bohatých orchidejí, červeného ovoce a cedrového dřeva. Pro elegantní a okouzlující vůni. Comfort Delfume Deluxe Heavenly Nectar je vůně tak nádherná, že zapomenete, že je to vaše látka pro kondicionér.
Comfort Perfume Deluxe je sofistikovaná sbírka látkových kondicionérů, které zabalí vaše oblečení do opravdu luxusních vůní. Každá z těchto vůní byla speciálně vytvořena ve spolupráci se světově proslulými parfémy a inspirovaná nejnovějšími trendy v jemné vůni. V současnosti je k dispozici ve třech vonných látkách: Nebeský Nektar, Lavish Blossom a Lusty Bouquet.

Jak používat: Nalijte dávku přípravku Comfort Perfume Deluxe Heavenly Nectar přímo do správného prostoru zásuvky na pračku spolu s oblíbeným pracím prostředkem. Nepoužívejte prosím přímo na tkaniny. Zvolte správný program  a nechte pračku pečovat o zbytek, protože uvolňuje změkčovadlo tkanin během posledního cyklu oplachování. Použijte Comfort Perfume Deluxe kondicionér na tkaniny v každém umývání, abyste do šatů přidali luxusní vůně.
Komfortní parfém Deluxe vám přináší nejmodernější parfémy do vašeho kondicionéru, Comfort Parfém Deluxe Heavenly Nectar 870ml 58 Praní, je odvážná směs bohatých orchidejí, červeného ovoce a cedrového dřeva.

Složení:

15 - 30%: kationtové povrchově aktivní látky. <5%: parfém, alfa-isomethyl-ionon, amylcinnamal, benzylbenzoát, benzylsalicylát, butylfenylmetylpropion, citronellol, kumarin, geraniol, hexylcinnamal, limonen,

Doplňkové parametry

Kategorie: Aviváže
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.2 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: