Pingo ekologické jednorázové pleny 2 42ks

Kód: 988
399 Kč –10 %
355525 Pingo Ecological Disposable Nappies Mini Size 2 Pack of 42
399 Kč –10 % 359 Kč / balení 9 Kč / 1 ks
na cestě
Položka byla vyprodána…

355525-Pingo-Ecological-Disposable-Nappies-Mini-Size-2-Pack-of-42

Pingo ekologické jednorázové pleny 2 42ks

Pro děti 3-6kg

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pingo ekologické jednorázové pleny 2 42ks

Ekologické jednorázové plenky Pingo jsou vyrobeny z materiálů, které nedráždí pokožku dítěte. Měkké, tenké a ultraabsorpční pleny pro větší pohodlí a vyrobené ekologicky šetrným způsobem! Vysoce kvalitní, přirozeně měkké na dotek a prodyšné pro větší pohodlí, mají přiléhavé a pružné nohavičky,  které umožňují plnou flexibilitu a volný pohyb. Kromě účinných jádrových a velkých bezpečné protiproudových bariéry, které vytvářejí vysokou absorbci, mají snadno spolehlivý systém uzávěru, který dítěti poskytuje vysokou ochranu bez podráždění pokožky. Pro děti 2-5 kg. Dermatologicky testované.

Vyrobené ve Švýcarsku, Pingo plenky jsou navrženy tak, aby nabízely rodičům ekonomické a ekologické alternativní řešení tradičních plenek. Vyrobeno ze zelené elektřiny, certifikované firmou Naturemade Star, společnost rovněž využívá zbývající emise CO2 z výrobního procesu a kompenzuje je pomocí certifikovaných projektů myclimate.

Jádrová vrstva je vyrobena z celulózy certifikované společností FSC, což pomáhá udržitelnějšímu lesnímu hospodářství a konstrukce výrobku s nízkým nárazem využívá méně materiálů, aniž by to ohrozilo výkon nebo komfort. Certifikace FSC zaručuje, že Pingo plenky jsou šetrné k životnímu prostředí, obsahují celulózu sklizenou pouze z udržitelných lesů a pomáhají chránit světové vzácné zdroje.

Vyvinutá s tenkým a vysoce absorpčním středem, který rychle absorbuje a zachycuje vlhkost po dobu až 12 hodin, zaručuje maximální sucho pro vaše dítě ve dne i v noci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: