Ariel 3v1 prací kapsle original 55ks

Kód: 1329
349 Kč –14 %
380572011 0 640x640
349 Kč –14 % 299 Kč / balení 5 Kč / 1 ks
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

380572011_0_640x640

Ariel 3v1 prací kapsle original 55ks

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ariel 3v1 prací kapsle original 55ks

Mimořádná čistící síla v jedné kapsli. Ariel 3in1 original  kapsle mají jedinečný vícedílný design, který udržuje složky stabilní a oddělené, dokud nedosáhnou umývání, což zajistí super koncentrovanou čistící sílu. Inovativní film kapslí  Ariel se zcela rozpouští v kontaktu s vodou, čímž uvolní výkonné technologie, které řeší široký rozsah skvrn s tím správným množstvím čisticího prostředku. Ariel 3v1 original zanechá váš oděv vypadající a vonící brilantně čistý.

VAROVÁNÍ! Tento výrobek může být škodlivý a může způsobit vážná zranění. Udržujte kapsle mimo dosah dětí. Mimořádné čištění v jedné mycí kapsli, Snadné použití a vynikající čistění dokonce při 30 ° C.

Složení

> 30% aniontových povrchově aktivních látek, 5-15% mýdla, <5% neiontových povrchově aktivních látek, fosfonátů, enzymů, optických zjasňovačů, parfémů, alfa-isomethyljononů, citronellolu, kumarinu,

Země původu
Francie
Země balení
Francie

Bezpečnostní upozornění:
Biologický prací prášek. Nebezpečí. Způsobuje vážné poškození očí. Způsobuje podráždění pokožky. Škodlivý pro vodní organismus
dlouhodobé účinky. POKYNY PRO OCHRANU: Opláchněte opatrně vodou několik minut. Vyjměte kontaktní čočky, pokud jsou k dispozici, a je to snadné. Pokračujte v opláchnutí.

POKYNY :Okamžitě odložte veškerý kontaminovaný oděv. Umyjte velkým množstvím vody. PŘI POŽITÍ: opláchněte ústa. Nevyvolávejte zvracení. Okamžitě volejte TOXIKOLOGICKÉ STŘEDISKO / lékaře.

Doplňkové parametry

Kategorie: Prací prostředky
Hmotnost: 3 kg
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: