Pampers Aqua Pure vlhčené ubrousky 3x48 ks

Kód: 1623
159 Kč / balení 53 Kč / 1 ks
Skladem u dodavatele
Můžeme doručit do:
30.11.2020
Položka byla vyprodána…

Pampers Aqua Pure vlhčené ubrousky 3x48 ks

Pampers Pure aqua 3x48

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pampers Aqua Pure vlhčené ubrousky 3x48 ks

Pampers Aqua Pure Wipes - vyrobené z 99% čisté vody s nádechem organické bavlny - pomáhají chránit vzácnou pokožku vašeho dítěte. Neobsahují alkohol nebo parfém. Zbývající 1% složek je tvořeno dermatologicky testovanými jemnými čisticími prostředky a Pampers osvědčenými přísadami pro pufrování pH, které pomáhají udržovat pH rovnováhu pokožky dítěte a chránit před podrážděním pokožky. Čisté ubrousky Aqua Clean jsou bezpečné pro novorozence - včetně dna, rukou a jemných obličejů. V zásobníku zlikvidujte ubrousky.
Pampers Aqua Čisté ubrousky jsou vyrobeny z 99% čisté vody pro jemné čištění pokožky, jsou vyrobeny z organické bavlny pro jemný dotek na kůži dítěte, 0% alkoholu a parfému, 1% dermatologicky testovaných jemných čisticích prostředků a Pampers podráždění pokožky, bezpečné pro novorozeneckou pleť, včetně dna, rukou, prstů a jemných obličejů, Design pro udržení rovnováhy pH jemné pokožky vašeho dítěte.

Složení

Aqua, kyselina citronová, citrát sodný, benzoát sodný, hydrogenovaný ricinový olej PEG-40, sorbitan kaprylát, disodná sůl EDTA

typ balíčku
Box
Jiná informace

Bezpečnostní upozornění:
Aby nedošlo k nebezpečí udušení a / nebo uškrcení, uchovávejte veškerý obalový materiál mimo děti a děti.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: